Gwiazdą weekendu Maya Buła!!!

Jesteśmy po pierwszym dniu naszego maratonu pływackiego, startujemy w trzech miejscach (Kielce, Paniówki i Myślenice) więc bardzo dużo się dzieje.
Podsumowując Kielce po pierwszym dniu, rekord za rekordem życiowym naszych złotych dziewczyn  – Bianka, Marysia, Nina i Zosia.
4 zdobyte medale: Złoto 100 klasyczny i srebro 50 dowolny Bianki, srebro 50 dowolny i 200 dowolny Zosi, plus Nina tuż za podium podobnie jak Marysia na 200 grzbietem 5 miejsce.
Na zakończenie dziewczyny rewelacyjnie popłynęły sztafetę 4*50 m dowolnym z rocznikiem 2 lata starszym wywalczyły 4 miejsce wielkie gratulacje.
W Paniówkach mieliśmy też nie lada wyczyny na czele stanęła młodsza z klanu sióstr Maya Buła poprawiła rekord okręgu Małopolskiego 10 latków na 100 metrów w stylu klasycznym, który utrzymywał się przez 38 lat do dziś!!! wynik poprawiony wynosi aktualnie 01:25:44 do tego Maya wyśrubowała swój rekord okręgu na 50 klasykiem łamiąc 40 sekund. Dodatkowo zdobyła złoto w 50 dowolnym plus srebro na 100 zmiennym, i została najlepsza zawodniczka zawodów w śród 10-latków.
Pozostali nasi zawodnicy nie chcieli być gorsi i Tosia Sawińska złoto w 50 klasycznym, Jakub Chabasiewicz 2 złota 50 i 100 żaba i srebro w 100 zmiana 3 miejsce w generalce, Wojciech Sawiński srebro w klasycznym!!! Marysia, Hanna i Stasiu też uplasowali się na czołowych miejscach w zawodach.
Gratulujemy i jutro walczymy dalej trzymajcie
Wyniki
Wyniki