MAŁOPOLSKA LIGA DZIECI

Bardzo dobrze spisali się nasi pływacy na Małopolskiej Lidze Dzieci, która odbyła się 09.04 w Suchej Beskidzkiej.
Wywalczyliśmy 4 miejsca na podium, Tomasz Litwa dwukrotnie uplasował się na 1 miejscu w stylu motylkowym na 50 m i 100 m stylem dowolnym. Czasy uzyskane przez Tomasza umieściły go w ścisłej czołówce pływaków w Polsce z rocznika 2006 (2 w motylku i 3 w dowolnym). Justynka Litwa dołożyła 3 miejsce na 25 motylkiem startując ze starszym rocznikiem i 4 miejsce na 50 dowolnym.
Nasza sztafeta 4*50 m stylem dowolnym uplasowała się na III miejscu w składzie (J.Litwa,M.Koper,M.Wojciechowska,T.Litwa).
Tuz za podium uplasował się Wojciech Sawiński w stylu dowolnym na 50 m zajął 5 miejsce zaznaczając, że startował też z rocznikiem starszym. Gratulujemy również pozostałym pływakom za osiągnięte wyniki i debiuty na dystansach dłuższych niż zwykle pływali.
wyniki