Międzynarodowy sukces naszych pływaków w Poznaniu

W dniach od 7-9.02.2015 wybraliśmy się na Międzynarodowe Zawody pływackie Sheraton Poznań CUP. Nasz klub reprezentowało 13 osób. Zawody odbywały się na basenie 25 metrowym, brało w nich udział przeszło 800 zawodników i zawodniczek reprezentujących 7 krajów. Po zmaganiach na zawodach w Berlinie oczekiwania były wielkie i nie pomyliliśmy się zdobyliśmy 10 medali w tym: 2 złote medale Bianki Buły (50,100 klasyczny) do tego srebro w sztafecie zmiennej, Nina Cyganek złoty medal na 100 metrów motylkiem, 2 medale srebrne wywalczyła Maya Buła na dystansie 50 metrów w klasyku i dowolnym dodatkowo sztafeta zmienna dziewcząt w składzie w sztafecie zmiennej (Bianka Buła, Aleksandra Piasta, Zofia Godlewska, Anna Jochymczyk) również wywalczyły srebro, brązowe medale zdobyli Tomasz Litwa w stylu klasycznym na 50 m, Zofia Godlewska na 100 m motylkiem i Jakub Kutera w 100 m stylem dowolnym i sztafeta dziewcząt dowolna 4*50 m w składzie (Maja Widurska, Zofia Godlewska, Anna Jochymczyk, Aleksandra Piasta). Wszystkim startującym należą się ogromne brawa za osiągnięte wyniki. Fotorelacja