Międzynarodowy sukces naszych pływaków

6-7 go grudnia odbyły się międzynarodowe zawody w pływaniu o super puchar Berlina. Nasza ośmioosobowa kadra w składzie: Bianka Buła, Nina Cyganek, Marysia Bajorek, Maja Widurska, Aleksandra Piasta, Zofia Godlewska, Błażej Szastak i Mateusz Cyganek wypadli znakomicie wśród rówieśników z 5 krajów (Polska, Rosja, Austria, Niemcy, Czechy). Po pierwszym dniu zwodów rewelacyjnym wynikiem popisała się Nina Cyganek zajmując 3 miejsce na 100 m stylem motylkowym a zaraz po niej Bianka Buła w stylu klasycznym na tym samym dystansie zdeklasowała rywalki i wywalczyła złoty medal. Inni nasi reprezentanci również plasowali się w pierwszych dziesiątkach Zofia Godlewska (6 w motylku, 8 w stylu dowolnym) co jest bardzo dużym osiągnięciem. W drugim dniu zawodów dołożyliśmy jeszcze cztery medale a mianowicie Bianka Buła wygrała swoje wyścigi na 200 i 50 metrów klasycznym i brąz w stylu dowolnym na 50 metrów co spowodowało, że nasza zawodniczka dostała indywidualna nagrodę za najlepszą zawodniczkę stylu klasycznego w roczniku 2005. A Nina Cyganek wywalczyła srebro na 50 metrów stylem motylkowym. Ogólnie wyjazd został okrzyknięty jednym z największych sukcesów naszego klubu i już nie możemy się doczekać kolejnych tej rangi zawodów w lutym czyli Sheraton Poznań Cup. Zapraszamy do fotogalerii z wyjazdu. Pełne wyniki.