Sukces młodych pływaczek w „Od młodzika do Olimpijczyka”

Bardzo dobry występ zaliczyły nasze dwie klubowiczki Nina Cyganek i Bianka Buła, które wybrały się na zawody do Warszawy. Zawody odbywały się na basenie 50 metrowym (warszawianka) więc to był dodatkowym bodziec aby zaprezentować się jeszcze lepiej niż poprzednio. Wyniki naszych zawodniczek są rewelacyjne obie osiągnęły swoje najlepsze rezultaty życiowe, a na dodatek zdobyły złoty medal w klasyku (Bianka) i srebrny medal w motylku (Nina). Wyniki jakie osiągnęły w tych startach są jednymi z najlepszych wyników w tym momencie w Polsce w roczniku 2005. Poza tym w stylu dowolnym Bianka zajęła 8 a Nina 10 pozycję. Dziewczynom należą się ogromne brawa za wyniki. Wielkie podziękowania należą się Panu Arturowi Bule, który pomógł nam zorganizować wyjazd. Już niebawem jedna z najważniejszych imprez dla naszym zawodników Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Ciechanowie trzymajcie kciuki – startujemy od 10 kwietnia.Zapraszamy do – fotorelacji