Sukces Szkoły Salwator w Ogólnopolskich zawodach pływackich.

W miniony weekend tzn. 9-12.04.2015 roku nasza szkoła wybrała się do Ciechanowa na Ogólnopolskie Zawody Szkół Niepublicznych w pływaniu.  Nasza reprezentacja liczyła 22 osoby ze szkoły podstawowej i 6 osób z gimnazjum.  Przez dwa dni eliminacji wywalczyliśmy 15 finałów indywidualnych i 7 finałów sztafetowych. W dniu finałów nasi podopieczni ze szkoły podstawowej wywalczyli 7 medali indywidualnych i 5 medali sztafetowych.
Medale indywidualnie zdobyli:

 • 1 miejsce LITWA Tomasz 25m dowolny,
 • 1 miejsce LITWA Tomasz 25m klasyczny,
 • 1 miejsce GODLEWSKA Zosia 25m motylkowy,
 • 2 miejsce BAJOREK Marysia 25m grzbietowy,
 • 2 miejsce GODLEWSKA Zofia 25m dowolny,
 • 2 miejsce BUŁA Maya 25m klasyczny,
 • 3 miejsce DOCEW Maksymilian 50m dowolny,

Medale sztafetach zdobyli:

 • 1 miejsce zdobyła sztafeta dowolna dziewcząt w roczniku 2004/2005 (Bianka Buła, Nina Cyganek, Marysia Bajorek, Zofia Godlewska)
 • 1 miejsce sztafeta zmienna dziewcząt w roczniku 2004/2005 (Bianka Buła, Nina Cyganek, Marysia Bajorek, Julia Tetłak )
 • 2 miejsce sztafeta dziewcząt w rocznika 2006 i młodsi (Maya Buła, Amelia Zabielna, Aleksandra Preisner, Marysia Wojciechowska)
 • 3 miejsce sztafeta dowolna dziewcząt  w roczniku 2002/2003 (Alicja Pobożniak, Helena Gołąb, Anna Jochymczyk, Maja Widurska)
 • 3 miejsce sztafeta chłopców w roczniku 2002/2003 (Maksymilian Docew, Błażej Szastak, Igor Zytke, Filip Radwan)

Dodatkowo najlepszym zawodnikiem zawodów w roczniku 2006 został nasz reprezentant Tomasz Litwa. Ponadto nasz szkoła wygrała sztafetę mieszaną z trenerami deklasując inne szkoły! Skład sztafety składał się z Maya Buła, Tomasz Litwa, Paweł Łoza i Jagoda Mózgowska.
Podsumowując wszystkich reprezentantów nasza szkoła uplasowała się w klasyfikacji medalowej na III miejscu, a w klasyfikacji drużynowej na miejscu IV. Wszystkim startującym należą się brawa za godne reprezentowania Szkoły Salwator na tej rangi zawodach.
Zapraszamy do fotogalerii z zawodów oraz wyniki z zawodów