Szkolenie na basenie 50 – metrowym w Dębicy.

Za nami bardzo wyczerpujący listopadowy weekend pływacki. Wybraliśmy się do Dębicy by poprawić technikę jak również obycie się z basenem Olimpijskim na, którym będziemy mieli przyjemność startować w Berlinie już za tydzień. Dzieci w wieku od 7 do 15 lat zwiększały swoje umiejętności pływackie pod okiem naszych trenerów i instruktorów. Sprawdziany wypadły pomyślnie co dobrze rokuje na najbliższych zawodach Międzynarodowych. Pływacki weekend wzbudził duże zainteresowanie wśród naszych podopiecznych więc już szukamy kolejnego dogodnego terminu aby powtórzyć takie szkolenie i mile spędzony czas. Dziękujemy wszystkim za udział w wyjeździe i trzymamy kciuki za naszą ośmioosobową reprezentacje, która będzie nas reprezentowała na zawodach w Berlinie – za Ninę Cygenek (2005), Biankę Bułę (2005), Zofie Godlewską (2004), Aleksandrę Piastę (2003), Maje Widurską (2003), Marysie Bajorek(2004), Błażeja Szastaka (2003) i Mateusza Cyganka(2000).
Zapraszamy do fotogalerii z wyjazdu.