Weekendowy maraton pływacki za nami!!!

W sobotę nasi zdolni pływacy startowali w Bielsku a w niedzielę w Myślenicach.
W sobotę wartościowym wynikiem może pochwalić się Maya, która na 50 m stylem klasycznym prawie złamała 45 sek co daje pierwszy wynik w Polsce wśród rocznika 2007. Tomasz atakował rekord okręgu na 100 dowolnym ale niestety trochę zabrakło więc przełożymy to na kolejny weekend 🙂

Bardzo dobrze zaprezentowały się również Marysia Bajorek i Nina Cyganek poprawione życiówki no i nie zapominamy o Hani, która zadebiutowała na dystansach 50 metrowych i mamy nadzieję, że się spodobało. W Myślenicach frekwencja była trochę wyższa 20 osób z klubu walczyło na 25 metrowym basenie.

Maya Buła i w tym dniu miała ochotę na zgarnięcie całej puli i było blisko na 4 starty 2 złote i 2 srebrne medali i wygrana w klasyfikacji wielobojowej. Blisko tego wyniku była Justynka Litwa 4 starty 3 medale, Jakub Chabasiewicz złoto w klasyku, Tomasz Litwa złoto i brąz ze starszym rocznikiem, Nina Cyganek srebro, Marysia Bajorek brąz. Podsumowując weekend wywalczyliśmy 17 medali w dwa dni!!

Gratulujemy…

Wyniki Bielsko Biała

Wyniki Myślenice