Wracamy na pływalnie

Sezon narciarski zakończony więc wracamy na pływalnie. W miniony weekend startowaliśmy w Warszawie i Myślenicach. Kontrolne starty dały nam kilka ważnych podpowiedzi. Zosia startowała w zawodach „Od Młodzika Do Olimpijczyka” w Warszawie najlepsze swoje czasy poprawiła więc idziemy w dobrym kierunku 7 miejsce w dowolnym i 4 miejsce w motylkowym. Dzień później Myślenice kilka startów eksperymentalnych np. Tomasz sprawdził się stylem klasycznym i całkiem nieźle mu poszło wywalczył 2 złota, do tego dołożyliśmy złoto i srebro Justynki, srebro Hani i brąz Wojtka.
Nie zapominamy również o starcie naszej najmłodszej nadziei olimpijskiej Agatce, która również poprawiła swój czas w stylu dowolnym aż o 5 sekund.
Podsumowując starty po sezonie narciarskim wypadliśmy całkiem nieźle, moc dopiero przed nami za miesiąc powalczymy o dobre rezultaty na Ogólnopolskich zawodach.