Zawody w Berlinie – podsumowanie!

Czas na podsumowanie naszego dorobku w Berlinie!!!
Dwoje naszych zawodników wystartowało w szesnastu konkurencjach, w czternastu z nich poprawiło swoje rekordy życiowe!!! Ponadto Tomasz w 4 konkurencjach poprawił dotychczasowe rekordy okręgu małopolskiego wśród jedenastolatków na krótkim basenie aktualne rekordy to:
50 dowolny 00:28:70
50 motylkowy 00:30:88
100 dowolny 01:02:80
100 motylkowy 01:11:41
Zosia dzielnie poprawiała swoje życiówki 5 miejsce w 50 m motylkowym, 6 miejsce na 200 grzbietem w innych startach też w czołowej piętnastce pokazuje, że dobrze przepracowaliśmy początek sezonu. Tomasz we wszystkich swoich startach zdobywał medale, zawody zakończył z dorobkiem 5 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe medale.
Bardzo serdecznie dziękujemy trenerom za przygotowanie jak również rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu. Pozdrawiamy zaprzyjaźnione kluby z którymi mieliśmy przyjemność przebywać podczas wyjazdu tzn. Viktoria Zawiercie i UKS Chrzanów.
Pełne wyniki