Zawody w Myślenicach – podsumowanie.

Drugi dzień zmagań i kolejne wspaniałe wyniki naszych pływaków!!!
Podsumowując – 11 medali zdobyli nasi młodzi adepci pływania pokazując siłę w rocznikach 2008.
Agatka nasza najmłodsza pływaczka 6 lat ponownie stanęła na starcie w Myślenicach i poprawiła się na 25 m dowolnym o 5 sekund brawo!!!
Justyna Litwa tylko raz na cztery starty uległa rywalkom druga pozycja w grzbiecie i bezapelacyjnie została najlepsza zawodniczką zawodów. Wojciech Sawiński do końca walczył o podium i udało się w generalnej klasyfikacji zająć trzecie miejsce. Wisienką na torcie ( nie malinką) był wyścig sztafet mieszanych (Justyna, Tosia,Wojtek i Stasiu) w rocznikach 2008 i młodsi i tu również udało nam się wywalczyć pierwsze miejsce.
Trenerzy bardzo dumni z postępów!!!
200 kilometrów od Myślenic nasze starsze koleżanki w tym samym czasie pływały drugi dzień w Ogólnopolskich zawodach o puchar Mosir-u w Kielcach. Nasze zawodniczki pokazały klasę, Bianka na 200 klasykiem złoto, Zosia Godlewska złoto w 50 motylkowym i kolejna życiówka srebro w 100 dowolnym.
Marysia z Niną również najlepsze swoje rezultaty poprawiły ale dziewczyny dopiero na koniec dnia pokazały siłę w sztafecie 4*50 m zmiennym wywalczyły 3 miejsce zaznaczając że startowały jako 2 lata młodsze brawa dla dziewczyn i trenera Tomka za przygotowanie zawodniczek!!!
Bianka najlepszą zawodniczką wśród 12 latek za 4 najlepsze wyniki według punktacji FINA.
Podsumowując 8 medali (3 złota, 3 srebra,2 brązy)
Aha i dziękujemy za opiekę panu Arturowi, który opiekował się dziewczynami na miejscu przez 2 dni nie lada wyczyn.
Podsumowując 2 dni zmagań zdobyliśmy aż 28 medali !!
Wyniki Myślenice
Wyniki Kielce