ZAWODY W DĘBICY

W sobotę 10 grudnia wybraliśmy się do Dębicy na zawody organizowane przez Otylie Jędrzejczak na długim basenie.
W sześcioosobowym składzie walczyliśmy z pływakami z całej Polski. Zawody były na bardzo wysokim poziomie co świadczyło nawet o poprawianych rekordach polski. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się na medal, poprawione życiówki plus zdobyte medale uplasowały nas w pierwszym dniu zawodów na 7 pozycji w klasyfikacji medalowej (56 klubów). Przyczynili się do tego Tomasz Litwa, który na 5 startów zdobył 5 złotych medali i wygrał klasyfikację na najlepszego zawodnika w roczniku 2006,srebro zdobył Jakub Chabasiewicz w stylu klasycznym, Zofia Godlewska 3 w stylu motylkowym, Maya Buła 3 w stylu klasycznym, Bianka Buła również 3 w stylu klasycznym co świadczy, że wraca powoli do formy, Nina również plasowała się w każdej swojej konkurencji w pierwszej 10. Był to bardzo dobry sprawdzian przed nadchodzącymi zawodami w Berlinie, które zakończą nasze zmagania w roku 2016. Gratulujemy!!